Aktualności

17 seria (z dn. 15.02.2018)
17 seria (z dn. 15.02.2018)
16 seria (z dn. 08.02.2018)
15 seria (z dn. 01.02.2018)
14 seria (z dn. 11.01.2018)
13 seria (z dn. 04.01.2018)
3 seria przełożona z 5.10 (z dn. 21.12.2017)
12 seria (z dn. 14.12.2017)
11 seria (z dn. 07.12.2017)
10 seria (z dn. 30.11.2017)
9 seria (z dn. 23.11.2017)

W meczach 17 serii najlepszymi zawodnikami wybrano: DOLNA ODRA - BUD-MAT: Filip STAROSTA; CECH - BRUKPOL-2: Filip RACIŃSKI; SKSM - AUTSAJDERZY: Andrzej KLATA. W 18 serii 22 lutego grają: g.19.00: SHE BIŻUTERIA - ALO; g.20.00: DOLNA ODRA - BRUKPOL-2; g.21.00: BUD-MAT - AUTSAJDERZY.

W meczach 16 serii najlepszymi zawodnikami wybrano: SKSM - BUD-MAT: Filip STAROSTA; SHE BIŻUTERIA - BRUKPOL-2: Marcin NOWACZYK; ALO - AUTSAJDERZY: Maciej BORATYŃSKI. W 17 serii 15 lutego grają: g.19.00 DOLNA ODRA - BUD-MAT; g.20.00 CECH - BRUKPOL-2; g.21.00 SKSM - AUTSAJDERZY.

W meczach 15 serii najlepszymi zawodnikami wybrano: ALO - BUD-MAT: Filip STAROSTA; DOLNA ODRA - CECH: Łukasz LEWANDOWSKI; AUTSAJDERZY - BRUKPOL-2: Artur DURCZAK. W 16 serii 8 lutego grają: g.19.00 SKSM - BUD-MAT; g.20.00 SHE BIŻUTERIA - BRUKPOL-2; g.21.00 ALO - AUTSAJDERZY.

W meczach 14 serii najlepszymi zawodnikami wybrano: BRUKPOL-2 - BUD-MAT: Filip STAROSTA; DOLNA ODRA - SKSM: Marcin KOWALSKI; SHE BIŻUTERIA - CECH: Marcin NOWACZYK. 15 seria po feriach 01 lutego grają: g.19.00: ALO - BUD-MAT g.20.00: DOLNA ODRA - CECH g.21.00: AUTSAJDERZY - BRUKPOL-2.

W meczach 13 serii najlepszymi zawodnikami wybrano: DOLNA ODRA - SHE BIŻUTERIA: Marcin NOWACZYK; ALO - SKSM: Marcin MUSIAŁ; AUTSAJDERZY - CECH: Filip RACIŃSKI. W 14 serii 11 stycznia grają: g.19.00 BRUKPOL-2 - BUD-MAT; g.20.00 DOLNA ODRA - SKSM; g.21.00 SHE BIŻUTERIA - CECH.

W meczach 3 serii przełożonej z 5.10 najlepszymi zawodnikami wybrano: DOLNA ODRA - SHE BIŻUTERIA: Salim HAMDAOUI; BRUKPOL-2 - SKSM: Andrzej KLATA; BUD-MAT - CECH: Filip STAROSTA. W 13 serii 4.01.2018 grają: g.19.00 DOLNA ODRA - SHE BIŻUTERIA; g.20.00 ALO - SKSM; g.21.00 AUTSAJDERZY - CECH. Wyniki z 21.12.2017 poniżej w zakładce z 3 tygodnia.

Wszystkim uczestnikom i sympatykom GALKO składam najserdeczniejsze życzenia Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku Jurek Miler - organizator GALKO

W meczach 12 serii najlepszymi zawodnikami wybrano: BUD-MAT - CECH: Filip STAROSTA; BRUKPOL-2 - SKSM: Andrzej KLATA; AUTSAJDERZY - SHE BIŻUTERIA: Marcin NOWACZYK. 21 grudnia w 3 przełożonej serii grają g.18.00 DOLNA ODRA - SHE BIŻUTERIA; g.19.00 BRUKPOL-2 - SKSM; g.20.00 BUD-MAT - CECH.

W meczach 11 serii najlepszymi zawodnikami spotkań wybrano: BUD-MAT - SHE BIŻUTERIA: Łukasz NATKAŃSKI; CECH - SKSM: Bartosz MĘŻYŃSKI; DOLNA ODRA - ALO: Marcin ZAKRZEWSKI. W 12 serii 14 grudnia grają: g.19.00 BUD-MAT CECH; g.20.00 BRUKPOL-2 - SKSM; g.21.00 AUTSAJDERZY - SHE BIŻUTERIA

W meczach 10 serii najlepszymi zawodnikami wybrano: SKSM -SHE BIŻUTERIA: Salim HAMDAOUI; DOLNA ODRA - AUTSAJDERZY: Jacek PRZETAK; BRUKPOL-2 - ALO: Miłosz DUDKIEWICZ. W 11 serii 7 grudnia grają: g. 19.00 BUD-MAT - SHE BIŻUTERIA; g.20.00 CECH - SKSM; g.21.00 DOLNA ODRA - ALO

W meczach 9 serii najlepszymi zawodnikami spotkań wybrano: DOLNA ODRA - BRUKPOL-2: Marcin ZAKRZEWSKI; BUD-MAT - AUTSAJDERZY: Maciej BORATYŃSKI; CECH - ALO: Filip RACIŃSKI. 30 listopada grają: g.19.00 SKSM SHE BIŻUTERIA; g.20.00 DOLNA ODRA - AUTSAJDERZY; BRUKPOL-2 - ALO.

Wyniki

Wyniki z 17 tygodnia (z dn. 15.02.2018)
Wyniki z 1 tygodnia (z dn. 21.09.2017)
Wyniki z 2 tygodnia (z dn. 28.09.2017)
Wyniki z 3 tygodnia (z dn. 21.12.2017)
Wyniki z 4 tygodnia (z dn. 12.10.2017)
Wyniki z 5 tygodnia (z dn. 19.10.2017)
Wyniki z 6 tygodnia (z dn. 26.10.2017)
Wyniki z 7 tygodnia (z dn. 02.11.2017)
Wyniki z 8 tygodnia (z dn. 16.11.2017)
Wyniki z 9 tygodnia (z dn. 23.11.2017)
Wyniki z 10 tygodnia (z dn. 30.11.2017)
Wyniki z 11 tygodnia (z dn. 07.12.2017)
Wyniki z 12 tygodnia (z dn. 14.12.2017)
Wyniki z 13 tygodnia (z dn. 04.01.2018)
Wyniki z 14 tygodnia (z dn. 11.01.2018)
Wyniki z 15 tygodnia (z dn. 01.02.2018)
Wyniki z 16 tygodnia (z dn. 08.02.2018)
Wyniki z 17 tygodnia (z dn. 15.02.2018)
DOLNA ODRA vs. AUTSAJDERZY
90 (40:19) 48
Zawodnik Pkt Faule
B. Ziemiański 3 (1) 1
J. Tołłoczko 2 1
M. Grzesik 7 (2) 2
M. Kowalski 18 (2) 2
M. Zakrzewski 22 1
P. Pielechowski 10 (2) 4
P. Ziemba 14 (2) 0
W. Tołłoczko 14 1
Zawodnik Pkt Faule
D. Żołnowski 3 1
M. Boratyński 37 (4) 0
M. Żołnowski 4 1
R. Wilk 4 1
T. Miler 0 1
BRUKPOL-2 vs. ALO
38 (19:22) 35
Zawodnik Pkt Faule
A. Chmiel 11 (1) 3
A. Durczak 6 2
A. Skrzyniarz 0 0
M. Różański 4 (1) 1
T. Duda 2 0
W. Staszak 11 0
Ł. Fuks 4 (1) 2
Zawodnik Pkt Faule
I. Sochaj 0 1
J. Stankiewicz 12 5
K. Mihoub 0 2
K. Wawrowicz 10 1
M. Dudkiewicz 8 (1) 5
M. Sikora 0 0
P. Baszak 0 0
W. Cieszyński 5 (1) 1
BUD-MAT vs. SHE BIŻUTERIA
44 (20:34) 61
Zawodnik Pkt Faule
D. Roszkowski 0 0
F. Starosta 23 (1) 5
G. Miler 0 0
J. Janczura 2 2
M. Długokęcki 0 2
M. Jermołowicz 11 4
M. Minkwitz 2 1
T. Grąbczewski 0 0
Ł. Natkański 6 2
Zawodnik Pkt Faule
A. Ziemba 2 0
C. Stankiewicz 2 2
D. Dudek 13 (1) 2
K. Nowak 0 0
M. Nowaczyk 21 (3) 3
S. Hamdaoui 21 (2) 4
T. Kowalski 2 5
T. Stelmach 0 1
T. Witkoś 0 1
CECH vs. SKSM
50 (23:25) 62
Zawodnik Pkt Faule
A. Warachowski 0 0
F. Raciński 22 4
K. Motyka 4 1
M. Antochów 2 3
M. Kozakiewicz 0 0
R. Wrześniewski 6 4
T. Matoszko 10 4
Ł. Lewandowski 6 1
Zawodnik Pkt Faule
A. Klata 20 (4) 1
C. Łączyński 0 0
G. Stachewicz 0 3
J. Skocelas 4 (1) 2
J. Szyłko 0 3
J. Wiśniewski 4 0
M. Musiał 27 2
P. Kiwior 7 1
DOLNA ODRA vs. ALO
61 (28:22) 46
Zawodnik Pkt Faule
J. Raciborski 0 0
J. Tołłoczko 2 2
M. Grzesik 2 1
M. Wrzosek 6 0
M. Zakrzewski 25 2
P. Pielechowski 2 1
P. Ziemba 15 (1) 1
W. Tołłoczko 9 1
Zawodnik Pkt Faule
I. Sochaj 2 0
J. Stankiewicz 21 2
K. Mihoub 4 0
K. Wawrowicz 2 3
M. Dudkiewicz 10 3
M. Sikora 2 0
W. Cieszyński 5 (1) 2
AUTSAJDERZY vs. SHE BIŻUTERIA
33 (16:52) 111
Zawodnik Pkt Faule
D. Żołnowski 4 0
M. Boratyński 11 1
M. Żołnowski 9 1
R. Wilk 9 (1) 0
T. Miler 0 2
Zawodnik Pkt Faule
A. Ziemba 22 (4) 1
C. Stankiewicz 5 (1) 1
D. Dudek 18 1
K. Nowak 8 1
M. Nowaczyk 15 (3) 0
S. Hamdaoui 33 0
T. Kowalski 4 1
T. Stelmach 0 1
T. Witkoś 6 0
DOLNA ODRA vs. SHE BIŻUTERIA
58 (32:46) 81
Zawodnik Pkt Faule
B. Ziemiański 1 0
J. Tołłoczko 4 3
K. Kwiatkowski 13 0
M. Grzesik 0 2
M. Zakrzewski 13 2
P. Ziemba 27 2
Zawodnik Pkt Faule
A. Ziemba 3 (1) 2
C. Stankiewicz 12 (2) 3
D. Dudek 20 3
K. Nowak 12 3
R. Filip 2 2
S. Hamdaoui 27 (3) 4
T. Kowalski 2 4
T. Stelmach 3 (1) 2
T. Witkoś 0 0
BRUKPOL-2 vs. SKSM
57 (25:48) 86
Zawodnik Pkt Faule
A. Chmiel 11 1
A. Durczak 11 (1) 2
A. Skrzyniarz 0 3
K. Podfigurny 0 0
K. Szmit 5 4
M. Różański 2 0
T. Duda 2 0
W. Staszak 21 3
Ł. Fuks 5 (1) 0
Zawodnik Pkt Faule
A. Klata 41 (9) 3
C. Łączyński 0 1
D. Graczyk 20 2
G. Stachewicz 0 0
J. Skocelas 9 (1) 2
M. Musiał 10 5
P. Kiwior 6 4
BUD-MAT vs. CECH
52 (30:18) 34
Zawodnik Pkt Faule
A. Skoczek 2 2
D. Roszkowski 0 0
F. Starosta 17 (1) 2
J. Janczura 4 1
K. Klonowski 5 0
M. Jermołowicz 18 (3) 0
M. Minkwitz 0 2
T. Grąbczewski 0 0
Ł. Natkański 5 (1) 1
Zawodnik Pkt Faule
A. Warachowski 0 0
B. Mężynski 4 1
F. Raciński 6 1
K. Motyka 0 0
M. Antochów 4 4
M. Grzegorek 0 1
R. Wrześniewski 6 2
T. Matoszko 9 4
Ł. Lewandowski 5 (1) 4
AUTSAJDERZY vs. CECH
40 (17:33) 73
Zawodnik Pkt Faule
D. Żołnowski 4 0
M. Boratyński 25 1
M. Stawicki 7 (1) 0
M. Żołnowski 2 0
R. Wilk 2 0
T. Miler 0 3
Zawodnik Pkt Faule
A. Warachowski 2 0
B. Mężynski 4 0
F. Raciński 24 (1) 1
K. Motyka 6 1
M. Grzegorek 6 2
M. Kozakiewicz 2 1
R. Wrześniewski 9 0
T. Matoszko 6 3
Ł. Lewandowski 14 (2) 1
ALO vs. SKSM
67 (25:36) 59
Zawodnik Pkt Faule
I. Sochaj 2 1
J. Stankiewicz 15 2
K. Wawrowicz 14 1
M. Dudkiewicz 26 (2) 3
W. Cieszyński 10 (1) 4
Zawodnik Pkt Faule
A. Klata 9 (1) 2
C. Łączyński 0 0
D. Graczyk 12 5
G. Stachewicz 0 0
J. Skocelas 13 (3) 1
J. Wiśniewski 7 3
M. Musiał 18 (1) 4
BRUKPOL-2 vs. BUD-MAT
54 (21:46) 89
Zawodnik Pkt Faule
A. Chmiel 17 (1) 2
A. Skrzyniarz 6 1
K. Podfigurny 0 0
K. Szmit 4 1
M. Różański 2 2
T. Duda 2 0
W. Staszak 17 0
Ł. Fuks 6 (2) 0
Zawodnik Pkt Faule
F. Starosta 38 (6) 0
G. Miler 2 1
J. Janczura 6 0
M. Długokęcki 0 2
M. Jermołowicz 24 (4) 0
M. Minkwitz 10 2
Ł. Natkański 9 (3) 1
DOLNA ODRA vs. SKSM
98 (50:25) 66
Zawodnik Pkt Faule
B. Ziemiański 0 0
J. Tołłoczko 4 3
K. Kwiatkowski 8 1
M. Kowalski 19 (1) 0
M. Wrzosek 6 4
M. Zakrzewski 23 (1) 3
P. Pielechowski 6 (2) 1
P. Ziemba 32 (2) 3
Zawodnik Pkt Faule
A. Klata 18 (4) 1
G. Stachewicz 0 0
J. Skocelas 17 (5) 1
J. Wiśniewski 0 2
K. Grobicki 0 1
M. Musiał 23 (2) 3
P. Kiwior 8 2
SHE BIŻUTERIA vs. CECH
67 (29:34) 69
Zawodnik Pkt Faule
A. Ziemba 0 1
C. Stankiewicz 9 (1) 0
G. Sowiński 5 1
K. Nowak 9 2
M. Nowaczyk 42 (4) 3
T. Kowalski 2 4
T. Stelmach 0 1
T. Witkoś 0 0
Zawodnik Pkt Faule
A. Warachowski 0 0
B. Mężynski 9 (1) 2
F. Raciński 14 4
K. Motyka 0 0
M. Antochów 0 2
M. Grzegorek 0 3
R. Wrześniewski 3 2
T. Matoszko 6 3
W. Czyleko 23 (1) 5
Ł. Lewandowski 14 (2) 1
ALO vs. BUD-MAT
60 (29:41) 77
Zawodnik Pkt Faule
I. Sochaj 4 0
J. Stankiewicz 19 1
K. Mihoub 2 2
K. Wawrowicz 8 1
M. Dudkiewicz 21 (2) 0
W. Cieszyński 6 2
Zawodnik Pkt Faule
D. Roszkowski 0 0
F. Starosta 28 (5) 0
J. Janczura 6 0
M. Długokęcki 2 2
M. Jermołowicz 18 (4) 1
M. Minkwitz 8 (1) 0
T. Grąbczewski 0 2
Ł. Natkański 15 (3) 0
AUTSAJDERZY vs. BRUKPOL-2
59 (25:27) 54
Zawodnik Pkt Faule
D. Żołnowski 0 1
M. Boratyński 49 1
M. Stawicki 10 4
M. Żołnowski 0 4
P. Gąciarz 0 4
R. Wilk 0 1
T. Miler 0 4
Zawodnik Pkt Faule
A. Chmiel 25 (1) 3
A. Skrzyniarz 8 1
K. Szmit 8 2
M. Różański 0 2
T. Duda 0 1
W. Staszak 9 5
Ł. Fuks 4 5
DOLNA ODRA vs. CECH
62 (33:16) 51
Zawodnik Pkt Faule
B. Ziemiański 0 0
J. Raciborski 0 0
J. Tołłoczko 0 1
K. Kwiatkowski 2 0
M. Grzesik 0 1
M. Kowalski 15 1
M. Wrzosek 0 3
M. Zakrzewski 8 4
P. Pielechowski 8 (2) 2
P. Ziemba 29 3
Zawodnik Pkt Faule
A. Warachowski 0 0
F. Raciński 16 2
K. Motyka 2 3
M. Antochów 8 4
M. Grzegorek 2 1
M. Kozakiewicz 2 1
R. Wrześniewski 4 2
T. Matoszko 5 (1) 4
Ł. Lewandowski 12 (2) 0
SKSM vs. BUD-MAT
41 (16:35) 75
Zawodnik Pkt Faule
A. Klata 24 (4) 3
C. Łączyński 0 0
D. Graczyk 7 5
G. Stachewicz 0 1
J. Skocelas 4 0
J. Wiśniewski 4 1
K. Grobicki 0 0
M. Musiał 2 3
P. Kiwior 0 5
Zawodnik Pkt Faule
F. Starosta 33 (4) 1
J. Janczura 6 2
M. Długokęcki 0 0
M. Jermołowicz 20 (1) 2
M. Minkwitz 8 0
T. Grąbczewski 2 1
Ł. Natkański 6 1
SHE BIŻUTERIA vs. BRUKPOL-2
84 (38:32) 50
Zawodnik Pkt Faule
A. Ziemba 4 2
C. Stankiewicz 4 0
D. Dudek 15 4
G. Sowiński 11 (3) 0
K. Nowak 8 2
M. Nowaczyk 31 (3) 0
R. Filip 3 3
T. Kowalski 8 0
Zawodnik Pkt Faule
A. Chmiel 17 (2) 0
A. Durczak 9 (1) 2
A. Skrzyniarz 2 4
K. Podfigurny 0 0
K. Szmit 13 1
M. Różański 0 0
W. Staszak 6 3
Ł. Fuks 3 (1) 3
DOLNA ODRA vs. BUD-MAT
64 (32:34) 68
Zawodnik Pkt Faule
J. Raciborski 0 0
J. Tołłoczko 0 1
K. Kwiatkowski 1 0
M. Grzesik 0 3
M. Kowalski 40 (8) 0
M. Wrzosek 0 5
M. Zakrzewski 2 3
P. Pielechowski 3 (1) 4
P. Ziemba 12 4
W. Tołłoczko 6 5
Zawodnik Pkt Faule
A. Skoczek 0 0
B. Fabiniak 2 3
D. Roszkowski 0 0
F. Starosta 30 (3) 1
J. Blejsz 0 2
J. Janczura 2 0
M. Długokęcki 5 4
M. Jermołowicz 12 (2) 0
M. Minkwitz 2 1
T. Grąbczewski 0 0
Ł. Natkański 15 (3) 0
ALO vs. AUTSAJDERZY
69 (37:20) 55
Zawodnik Pkt Faule
I. Sochaj 0 0
J. Stankiewicz 23 2
K. Mihoub 4 2
K. Wawrowicz 18 2
M. Dudkiewicz 20 (3) 3
W. Cieszyński 4 3
Zawodnik Pkt Faule
D. Żołnowski 8 (2) 1
M. Boratyński 34 (1) 1
M. Stawicki 7 (1) 0
M. Żołnowski 2 0
R. Wilk 2 1
T. Miler 2 4
CECH vs. BRUKPOL-2
72 (32:20) 39
Zawodnik Pkt Faule
A. Warachowski 2 1
B. Mężynski 2 2
F. Raciński 35 1
K. Motyka 0 0
M. Antochów 2 3
R. Wrześniewski 2 1
T. Matoszko 4 3
W. Czyleko 9 3
Ł. Lewandowski 16 (2) 0
Zawodnik Pkt Faule
A. Chmiel 5 1
A. Skrzyniarz 7 1
K. Podfigurny 0 0
K. Szmit 8 0
M. Różański 7 (1) 2
T. Duda 0 1
W. Staszak 6 1
Ł. Fuks 6 (2) 4
SKSM vs. AUTSAJDERZY
60 (41:27) 58
Zawodnik Pkt Faule
A. Klata 30 (6) 5
C. Łączyński 0 1
D. Pękala 3 (1) 1
G. Stachewicz 2 1
J. Skocelas 14 (4) 0
J. Wiśniewski 5 2
P. Kiwior 6 0
Zawodnik Pkt Faule
D. Żołnowski 4 2
M. Boratyński 49 (2) 1
M. Stawicki 3 2
M. Żołnowski 2 1
P. Gąciarz 0 0
R. Wilk 0 3
SHE BIŻUTERIA vs. ALO
90 (45:29) 52
Zawodnik Pkt Faule
A. Ziemba 8 (2) 0
C. Stankiewicz 5 (1) 1
D. Dudek 7 3
D. Pląska 2 0
K. Nowak 16 0
M. Nowaczyk 21 (3) 1
S. Hamdaoui 21 (2) 1
T. Kowalski 4 1
T. Stelmach 2 1
T. Witkoś 4 0
Zawodnik Pkt Faule
I. Sochaj 4 1
J. Stankiewicz 10 0
K. Mihoub 8 2
M. Dudkiewicz 21 (3) 1
W. Cieszyński 9 0
DOLNA ODRA vs. BRUKPOL-2
55 (26:22) 37
Zawodnik Pkt Faule
J. Raciborski 2 2
J. Tołłoczko 0 2
K. Kwiatkowski 17 0
M. Zakrzewski 17 3
P. Pielechowski 4 1
P. Ziemba 12 (2) 1
W. Tołłoczko 3 0
Zawodnik Pkt Faule
A. Chmiel 12 (1) 4
A. Skrzyniarz 6 1
K. Podfigurny 0 0
K. Szmit 6 3
M. Różański 2 2
T. Duda 0 2
W. Staszak 6 2
Ł. Fuks 5 (1) 0
BUD-MAT vs. AUTSAJDERZY
84 (39:36) 70
Zawodnik Pkt Faule
D. Roszkowski 0 0
J. Blejsz 2 3
J. Janczura 16 3
M. Długokęcki 11 2
M. Jermołowicz 36 (3) 0
Ł. Natkański 19 (1) 0
Zawodnik Pkt Faule
D. Żołnowski 14 (2) 0
M. Boratyński 39 (6) 1
M. Stawicki 9 (3) 0
M. Żołnowski 6 0
R. Wilk 2 2
T. Miler 0 5
CECH vs. ALO
74 (29:30) 62
Zawodnik Pkt Faule
A. Warachowski 0 0
B. Mężynski 9 (1) 2
F. Raciński 23 (2) 2
K. Motyka 2 1
M. Antochów 0 4
M. Grzegorek 5 (1) 3
M. Kozakiewicz 4 2
T. Matoszko 6 4
Ł. Lewandowski 25 (7) 2
Zawodnik Pkt Faule
I. Sochaj 2 1
J. Stankiewicz 12 4
K. Mihoub 2 0
K. Wawrowicz 8 1
M. Dudkiewicz 30 (3) 3
W. Cieszyński 8 (1) 1
SKSM vs. SHE BIŻUTERIA
62 (34:52) 112
Zawodnik Pkt Faule
A. Klata 18 (5) 1
C. Łączyński 0 0
D. Graczyk 17 3
D. Pękala 12 (2) 2
G. Stachewicz 0 0
J. Skocelas 15 (3) 1
J. Wiśniewski 0 0
K. Grobicki 0 2
P. Kiwior 0 1
Zawodnik Pkt Faule
A. Ziemba 9 (1) 1
C. Stankiewicz 9 (1) 2
D. Pląska 8 1
G. Sowiński 12 (2) 1
K. Nowak 13 (1) 1
M. Nowaczyk 24 (6) 0
R. Filip 2 2
S. Hamdaoui 26 (1) 0
T. Kowalski 4 2
T. Stelmach 5 0
DOLNA ODRA vs. AUTSAJDERZY
72 (37:24) 41
Zawodnik Pkt Faule
B. Ziemiański 3 (1) 2
J. Przetak 15 (3) 0
J. Raciborski 0 4
J. Tołłoczko 6 2
M. Grzesik 4 0
M. Wrzosek 10 1
M. Zakrzewski 10 1
P. Pielechowski 7 (1) 2
P. Ziemba 17 (1) 1
Zawodnik Pkt Faule
D. Żołnowski 8 2
M. Boratyński 13 0
M. Stawicki 14 (2) 0
M. Żołnowski 4 1
R. Wilk 0 1
T. Miler 2 4
BRUKPOL-2 vs. ALO
43 (25:23) 48
Zawodnik Pkt Faule
A. Chmiel 11 (3) 2
A. Skrzyniarz 2 3
K. Podfigurny 0 0
K. Szmit 13 2
M. Różański 0 2
T. Duda 2 1
W. Staszak 13 3
Ł. Fuks 2 1
Zawodnik Pkt Faule
I. Sochaj 2 3
J. Stankiewicz 14 3
K. Mihoub 0 0
K. Wawrowicz 7 0
M. Dudkiewicz 21 (2) 4
W. Cieszyński 4 3
BUD-MAT vs. SHE BIŻUTERIA
49 (25:40) 80
Zawodnik Pkt Faule
J. Janczura 6 1
M. Jermołowicz 25 (1) 0
M. Minkwitz 6 1
Ł. Natkański 12 (1) 0
Zawodnik Pkt Faule
A. Ziemba 11 (3) 3
C. Stankiewicz 12 (2) 2
D. Dudek 8 3
K. Nowak 5 (1) 1
M. Nowaczyk 18 (2) 1
R. Filip 4 0
S. Hamdaoui 16 0
T. Kowalski 6 0
T. Stelmach 0 1
T. Witkoś 0 0
CECH vs. SKSM
52 (26:24) 51
Zawodnik Pkt Faule
A. Warachowski 0 0
B. Mężynski 11 (1) 2
F. Raciński 17 (1) 3
K. Motyka 0 0
M. Grzegorek 0 2
M. Kozakiewicz 0 0
R. Wrześniewski 2 2
T. Matoszko 2 2
W. Czyleko 6 2
Ł. Lewandowski 14 (3) 0
Zawodnik Pkt Faule
A. Klata 8 (2) 2
C. Łączyński 0 1
D. Pękala 5 (1) 3
J. Skocelas 9 (1) 2
J. Wiśniewski 0 1
K. Grobicki 0 0
M. Musiał 25 (3) 4
P. Kiwior 4 2
DOLNA ODRA vs. ALO
92 (44:18) 49
Zawodnik Pkt Faule
B. Ziemiański 2 0
J. Przetak 9 (1) 0
J. Tołłoczko 5 4
K. Kwiatkowski 14 (1) 0
M. Zakrzewski 30 (4) 3
P. Pielechowski 23 (3) 2
P. Ziemba 9 0
Zawodnik Pkt Faule
I. Sochaj 4 0
K. Wawrowicz 16 (2) 1
M. Dudkiewicz 20 3
W. Cieszyński 9 1
BUD-MAT vs. CECH
89 (46:25) 61
Zawodnik Pkt Faule
A. Skoczek 0 2
F. Starosta 54 (6) 1
J. Blejsz 4 5
J. Janczura 2 0
M. Jermołowicz 15 (2) 2
M. Minkwitz 10 1
T. Grąbczewski 2 2
Ł. Natkański 2 1
Zawodnik Pkt Faule
A. Warachowski 0 0
B. Mężynski 0 0
F. Raciński 19 (1) 2
M. Antochów 12 0
R. Wrześniewski 3 (1) 3
T. Matoszko 6 1
W. Czyleko 6 1
Ł. Lewandowski 15 (3) 3
BRUKPOL-2 vs. SKSM
42 (23:20) 49
Zawodnik Pkt Faule
A. Durczak 7 3
A. Skrzyniarz 0 1
K. Podfigurny 0 0
K. Szmit 10 2
M. Różański 4 1
T. Duda 2 0
W. Staszak 19 2
Ł. Fuks 0 0
Zawodnik Pkt Faule
A. Klata 17 (3) 2
C. Łączyński 0 0
G. Stachewicz 0 0
J. Skocelas 7 (1) 0
J. Wiśniewski 4 3
K. Grobicki 4 1
M. Musiał 13 4
P. Kiwior 4 4
AUTSAJDERZY vs. SHE BIŻUTERIA
58 (29:59) 109
Zawodnik Pkt Faule
D. Żołnowski 0 0
M. Boratyński 35 0
M. Stawicki 8 0
M. Żołnowski 8 1
R. Wilk 7 (1) 1
Zawodnik Pkt Faule
A. Ziemba 13 (1) 2
C. Stankiewicz 15 2
G. Sowiński 22 (4) 0
M. Nowaczyk 35 (9) 0
R. Filip 8 0
T. Kowalski 8 1
T. Stelmach 4 1
T. Witkoś 4 0
DOLNA ODRA vs. SHE BIŻUTERIA
79 (35:34) 74
Zawodnik Pkt Faule
J. Przetak 2 1
J. Tołłoczko 0 2
K. Kwiatkowski 9 2
M. Grzesik 6 (2) 1
M. Kowalski 26 (3) 3
M. Zakrzewski 16 (2) 3
P. Pielechowski 0 2
P. Ziemba 20 (1) 3
Zawodnik Pkt Faule
A. Ziemba 7 (1) 3
C. Stankiewicz 1 2
D. Dudek 8 5
K. Nowak 11 (1) 0
M. Nowaczyk 42 (7) 1
R. Filip 0 1
T. Kowalski 4 3
T. Stelmach 1 1
T. Witkoś 0 0
ALO vs. SKSM
57 (31:32) 63
Zawodnik Pkt Faule
J. Stankiewicz 14 2
K. Mihoub 2 4
K. Wawrowicz 9 1
M. Dudkiewicz 1 (3) 2
M. Sikora 0 0
W. Cieszyński 15 (2) 4
Zawodnik Pkt Faule
A. Klata 9 (1) 5
C. Łączyński 0 0
D. Graczyk 13 3
G. Stachewicz 0 0
J. Skocelas 7 (1) 0
J. Wiśniewski 5 0
K. Grobicki 0 0
M. Musiał 26 (1) 2
P. Kiwior 3 1
AUTSAJDERZY vs. CECH
46 (25:33) 96
Zawodnik Pkt Faule
D. Żołnowski 12 (1) 1
M. Boratyński 26 (1) 0
M. Żołnowski 6 0
R. Wilk 2 1
T. Miler 0 2
Zawodnik Pkt Faule
A. Warachowski 3 (1) 0
B. Mężynski 4 0
F. Raciński 43 (1) 2
K. Motyka 8 2
M. Kozakiewicz 2 0
R. Wrześniewski 6 2
T. Matoszko 11 2
Ł. Lewandowski 19 (3) 1
BRUKPOL-2 vs. BUD-MAT
42 (17:32) 75
Zawodnik Pkt Faule
A. Skrzyniarz 2 1
K. Podfigurny 0 1
K. Szmit 12 0
M. Różański 0 0
T. Duda 8 1
W. Staszak 14 1
Ł. Fuks 6 (2) 1
Zawodnik Pkt Faule
A. Skoczek 11 2
F. Starosta 38 (8) 0
J. Janczura 2 2
K. Klonowski 2 1
M. Długokęcki 0 1
M. Jermołowicz 12 (1) 1
M. Minkwitz 6 0
T. Grąbczewski 0 3
Ł. Natkański 4 0
DOLNA ODRA vs. SKSM
84 (43:29) 62
Zawodnik Pkt Faule
J. Przetak 6 0
J. Tołłoczko 4 1
K. Kwiatkowski 12 1
M. Kowalski 33 (1) 0
M. Wrzosek 2 4
M. Zakrzewski 22 2
P. Pielechowski 5 (1) 2
Zawodnik Pkt Faule
A. Klata 20 (6) 1
C. Łączyński 0 0
G. Stachewicz 2 0
J. Skocelas 17 (3) 0
J. Wiśniewski 8 1
K. Grobicki 0 0
M. Musiał 15 (1) 2
SHE BIŻUTERIA vs. CECH
80 (37:42) 72
Zawodnik Pkt Faule
A. Ziemba 2 0
C. Stankiewicz 3 (1) 1
D. Dudek 14 (1) 1
D. Pląska 2 1
G. Sowiński 6 (2) 1
K. Nowak 18 (1) 2
M. Nowaczyk 35 (5) 1
R. Filip 0 1
T. Kowalski 10 2
T. Witkoś 0 0
Zawodnik Pkt Faule
A. Warachowski 0 0
B. Mężynski 7 (1) 2
F. Raciński 18 2
K. Motyka 0 4
M. Antochów 5 3
R. Wrześniewski 6 0
T. Matoszko 6 4
W. Czyleko 5 (1) 3
Ł. Lewandowski 25 (4) 0
ALO vs. BUD-MAT
61 (37:31) 74
Zawodnik Pkt Faule
I. Sochaj 0 1
J. Stankiewicz 17 2
K. Wawrowicz 20 2
M. Dudkiewicz 18 (2) 3
W. Cieszyński 6 4
Zawodnik Pkt Faule
F. Starosta 43 (6) 1
M. Jermołowicz 24 (2) 4
M. Minkwitz 2 2
Ł. Natkański 5 (1) 3
DOLNA ODRA vs. CECH
64 (32:47) 72
Zawodnik Pkt Faule
J. Przetak 7 (1) 3
J. Raciborski 3 (1) 0
J. Tołłoczko 0 1
K. Kwiatkowski 8 1
M. Grzesik 2 0
M. Zakrzewski 8 (1) 2
P. Pielechowski 6 (2) 2
P. Ziemba 30 (4) 2
Zawodnik Pkt Faule
A. Warachowski 0 0
B. Mężynski 11 (1) 0
F. Raciński 23 1
K. Motyka 2 2
R. Wrześniewski 5 1
T. Matoszko 5 3
Ł. Lewandowski 26 (4) 0
AUTSAJDERZY vs. BRUKPOL-2
45 (29:45) 64
Zawodnik Pkt Faule
M. Boratyński 30 (2) 1
M. Stawicki 8 (2) 4
M. Żołnowski 0 0
R. Osiński 7 3
R. Wilk 0 0
T. Miler 0 3
Zawodnik Pkt Faule
A. Chmiel 5 (1) 2
A. Durczak 26 (3) 3
A. Skrzyniarz 2 0
K. Podfigurny 0 0
K. Szmit 10 1
M. Różański 2 2
T. Duda 12 0
W. Staszak 7 0
Ł. Fuks 0 0
SKSM vs. BUD-MAT
56 (28:42) 96
Zawodnik Pkt Faule
A. Klata 23 (7) 4
C. Łączyński 0 1
G. Stachewicz 2 1
J. Skocelas 18 (5) 0
J. Wiśniewski 4 1
M. Musiał 9 3
Zawodnik Pkt Faule
A. Skoczek 12 2
B. Fabiniak 12 0
F. Starosta 42 (10) 2
G. Miler 0 1
J. Janczura 8 2
M. Długokęcki 6 3
M. Minkwitz 10 (1) 3
Ł. Natkański 6 1
SHE BIŻUTERIA vs. BRUKPOL-2
59 (31:18) 39
Zawodnik Pkt Faule
A. Ziemba 0 1
C. Stankiewicz 2 2
G. Sowiński 0 1
M. Nowaczyk 43 (6) 1
R. Filip 5 1
T. Kowalski 1 0
T. Stelmach 2 2
T. Witkoś 6 0
Zawodnik Pkt Faule
A. Durczak 13 (1) 1
A. Skrzyniarz 0 3
K. Podfigurny 0 0
K. Szmit 5 2
M. Różański 2 1
R. Wiencek 0 1
T. Duda 3 0
W. Staszak 15 3
Ł. Fuks 0 1
ALO vs. AUTSAJDERZY
60 (32:26) 55
Zawodnik Pkt Faule
I. Sochaj 2 1
J. Stankiewicz 12 1
K. Mihoub 0 4
K. Wawrowicz 21 1
M. Dudkiewicz 9 (1) 4
M. Sawaryn 0 0
M. Sikora 4 4
P. Baszak 0 0
W. Cieszyński 12 4
Zawodnik Pkt Faule
D. Żołnowski 5 (1) 0
M. Boratyński 30 1
M. Stawicki 2 4
M. Żołnowski 9 1
P. Gąciarz 0 4
R. Osiński 4 4
R. Wilk 2 1
T. Miler 3 2
DOLNA ODRA vs. BUD-MAT
43 (36:42) 93
Zawodnik Pkt Faule
J. Przetak 10 (2) 1
K. Kwiatkowski 14 (2) 3
M. Zakrzewski 13 (2) 2
P. Pielechowski 6 1
Zawodnik Pkt Faule
B. Fabiniak 5 0
F. Starosta 38 (8) 1
G. Miler 4 0
J. Blejsz 6 4
J. Janczura 6 0
M. Długokęcki 4 1
M. Jermołowicz 16 (1) 1
M. Minkwitz 10 0
T. Grąbczewski 0 1
Ł. Natkański 4 0
CECH vs. BRUKPOL-2
71 (39:18) 57
Zawodnik Pkt Faule
A. Warachowski 0 0
B. Mężynski 11 4
F. Raciński 37 2
K. Motyka 2 1
T. Matoszko 9 2
Ł. Lewandowski 12 (2) 1
Zawodnik Pkt Faule
A. Durczak 10 3
A. Skrzyniarz 8 (3) 0
K. Podfigurny 2 0
K. Szmit 17 1
M. Różański 0 1
T. Duda 5 0
W. Staszak 12 0
Ł. Fuks 3 (1) 3
SKSM vs. AUTSAJDERZY
73 (30:25) 51
Zawodnik Pkt Faule
A. Klata 46 (6) 2
C. Łączyński 2 1
G. Stachewicz 2 1
K. Grobicki 0 0
M. Musiał 23 (3) 3
Zawodnik Pkt Faule
D. Żołnowski 0 0
M. Boratyński 29 3
M. Stawicki 8 (2) 4
M. Żołnowski 3 0
P. Gąciarz 5 (1) 3
R. Osiński 4 4
T. Miler 2 3